ACM24US12
XP PowerXP Power
ACM24US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACM24US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Podatkovni listi: ACM24US12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACM24US12
Številka dela ACM24US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4796 pcs Podatkovni list ACM24US12.pdf
Utež 0.176 lb (80.00g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.46" L x 1.18" W x 2.24" H (87.9mm x 30.0mm x 56.9mm)
Serija ACM24 (24W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 24W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-4110
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 75mW (Max)
Vrsta vnosa Multi-Blade (Sold Separately) Obrazec Wall Mount
Učinkovitost 88% natančen opis 12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 2A Dolžina kabla -