V28A5T175BL
VicorVicor
V28A5T175BL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V28A5T175BL
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 175W
Podatkovni listi: V28A5T175BL.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 447 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 447 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V28A5T175BL
Številka dela V28A5T175BL Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 175W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 447 pcs Podatkovni list V28A5T175BL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 175W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 76.8%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 35A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 35A