V28A5T175BF2
VicorVicor
V28A5T175BF2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V28A5T175BF2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 175W
Podatkovni listi: V28A5T175BF2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V28A5T175BF2
Številka dela V28A5T175BF2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 175W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5018 pcs Podatkovni list V28A5T175BF2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 175W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 76.8%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 35A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 35A
Številka osnovnega dela V28A5T175 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V28A5T175B
V28A5T175B
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 175W