ST2R510B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST2R510B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST2R510B
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 2.5 OHM 20% 10A 30.5MM
Podatkovni listi: 1.ST2R510B.pdf2.ST2R510B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST2R510B
Številka dela ST2R510B Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 2.5 OHM 20% 10A 30.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54922 pcs Podatkovni list 1.ST2R510B.pdf2.ST2R510B.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 40 mOhms R 25 ° C 2.5 Ohms
Pakiranje Bulk Druga imena Q4245538
ST2R510BRA
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.310" (7.87mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 1.2" (30.5mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 2.5 Ohms ±20% 10A 1.2" (30.5mm) Tok - stabilno stanje Max 10A