ST2R018B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST2R018B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST2R018B
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 2 OHM 20% 18A 30.5MM
Podatkovni listi: 1.ST2R018B.pdf2.ST2R018B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST2R018B
Številka dela ST2R018B Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 2 OHM 20% 18A 30.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36964 pcs Podatkovni list 1.ST2R018B.pdf2.ST2R018B.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 30 mOhms R 25 ° C 2 Ohms
Pakiranje Bulk Druga imena 615-1048
ST2R018BRA
Razdalja med vodikom 0.310" (7.87mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer 1.2" (30.5mm) natančen opis Inrush Current Limiter 2 Ohms ±20% 18A 1.2" (30.5mm)
Tok - stabilno stanje Max 18A Odobritve -