ST10005B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST10005B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST10005B
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 10 OHM 20% 5A 19.05MM
Podatkovni listi: 1.ST10005B.pdf2.ST10005B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST10005B
Številka dela ST10005B Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 10 OHM 20% 5A 19.05MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59644 pcs Podatkovni list 1.ST10005B.pdf2.ST10005B.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 200 mOhms R 25 ° C 10 Ohms
Pakiranje Bulk Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.310" (7.87mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer 0.750" (19.05mm) natančen opis Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 5A 0.750" (19.05mm)
Tok - stabilno stanje Max 5A Odobritve -