ST10003B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST10003B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST10003B
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 10 OHM 20% 3A 14.6MM
Podatkovni listi: 1.ST10003B.pdf2.ST10003B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST10003B
Številka dela ST10003B Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 10 OHM 20% 3A 14.6MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131163 pcs Podatkovni list 1.ST10003B.pdf2.ST10003B.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 200 mOhms R 25 ° C 10 Ohms
Pakiranje Bulk Druga imena 615-1051
ST10003BRC
Razdalja med vodikom 0.310" (7.87mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer 0.575" (14.60mm) natančen opis Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 3A 0.575" (14.60mm)
Tok - stabilno stanje Max 3A Odobritve -