LR502F0J
U.S. SensorU.S. Sensor
LR502F0J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR502F0J
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 5KOHM 3550K 1206
Podatkovni listi: 1.LR502F0J.pdf2.LR502F0J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LR502F0J
Številka dela LR502F0J Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 5KOHM 3550K 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128837 pcs Podatkovni list 1.LR502F0J.pdf2.LR502F0J.pdf
Serija LR Odpornost na Ohms @ 25 ° C 5k
Toleranca odpornosti ±5% Moč - maks 400mW
Pakiranje Bulk Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount