LR501D0J
U.S. SensorU.S. Sensor
LR501D0J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR501D0J
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 500OHM 3250K 1206
Podatkovni listi: 1.LR501D0J.pdf2.LR501D0J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LR501D0J
Številka dela LR501D0J Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 500OHM 3250K 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6940 pcs Podatkovni list 1.LR501D0J.pdf2.LR501D0J.pdf
Serija LR Odpornost na Ohms @ 25 ° C 500
Toleranca odpornosti ±5% Moč - maks 400mW