DC302J2K
U.S. SensorU.S. Sensor
DC302J2K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC302J2K
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
Podatkovni listi: 1.DC302J2K.pdf2.DC302J2K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DC302J2K
Številka dela DC302J2K Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154971 pcs Podatkovni list 1.DC302J2K.pdf2.DC302J2K.pdf
Serija DC Odpornost na Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranca odpornosti ±10% Pakiranje Bulk
Paket / primer Bead, Epoxy delovna temperatura 150°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - vodilna žica 1.00" (25.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant