DC301F3K
U.S. SensorU.S. Sensor
DC301F3K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC301F3K
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 300OHM 3419K BEAD
Podatkovni listi: 1.DC301F3K.pdf2.DC301F3K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC301F3K
Številka dela DC301F3K Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 300OHM 3419K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171218 pcs Podatkovni list 1.DC301F3K.pdf2.DC301F3K.pdf
Serija DC Odpornost na Ohms @ 25 ° C 300
Toleranca odpornosti ±10% Pakiranje Bulk
Paket / primer Bead, Epoxy Druga imena Q4563099A
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina - vodilna žica 1.00" (25.40mm)