PDUMVR30HVNET
Tripp LiteTripp Lite
PDUMVR30HVNET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDUMVR30HVNET
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka PDU SWITCHED 208V 240V 30A 4 C19
Podatkovni listi: 1.PDUMVR30HVNET.pdf2.PDUMVR30HVNET.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 70 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 70 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDUMVR30HVNET
Številka dela PDUMVR30HVNET Proizvajalec Tripp Lite
Opis PDU SWITCHED 208V 240V 30A 4 C19 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70 pcs Podatkovni list 1.PDUMVR30HVNET.pdf2.PDUMVR30HVNET.pdf
Napetost - Vhod 230V Tip PDU (Power Distribution Unit)
Serija - Področje uporabe North America
Zaščita pred preobremenitvijo Circuit Breaker(s) Tip montaže Rack, Vertical
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Zaščitene medijske črte -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material -
Lastnosti Load Meter Energija -
Tok - maks 30A Dolžina kabla 10' (3.05m)
Konektor - izhod AC IEC 320-C13 (20), C19 (4) Konektor - vhod AC NEMA L6-30P
Odobritve NOM, UL Napajalniki AC 24
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PDUMVR30NETLX
PDUMVR30NETLX
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: PDU SWITCHED 120V 30A 24 5-15/20
Na zalogi: 77 pcs
Prenesi: PDUMVR30NETLX.pdf
RFQ
PDUMV32HVNET
PDUMV32HVNET
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: PDU SWITCHED C13 C19 24 OUTLET
Na zalogi: 112 pcs
Prenesi: PDUMV32HVNET.pdf
RFQ
PDUSIDEBRKT
PDUSIDEBRKT
Opis: KIT PDU, SURGE, POWER STRIP
Na zalogi: 2847 pcs
Prenesi: PDUSIDEBRKT.pdf
PDUNV
PDUNV
Opis: POWER STRIP 14OUT 10'CORD RACK
Na zalogi: 498 pcs
Prenesi: PDUNV.pdf
PDUMVR30NET
PDUMVR30NET
Opis: PDU SWITCHED 5-15/20R 24 OUTLET
Na zalogi: 87 pcs
Prenesi: PDUMVR30NET.pdf
PDUMVR20NETLX
PDUMVR20NETLX
Opis: PDU SWITCHED 120V 20A 24 5-15/20
Na zalogi: 92 pcs
Prenesi: PDUMVR20NETLX.pdf
PDUMVR30HVNETLX
PDUMVR30HVNETLX
Opis: 5/5.8KW SINGLE-PHASE SWITCHED PD
Na zalogi: 73 pcs
Prenesi: PDUMVR30HVNETLX.pdf
PDUMVR20NET
PDUMVR20NET
Opis: PDU SWITCHED 120V 20A 5-15/20R