PDUMVR20NETLX
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDUMVR20NETLX
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka PDU SWITCHED 120V 20A 24 5-15/20
Podatkovni listi: PDUMVR20NETLX.pdf
Stanje zalog 92 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 92 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDUMVR20NETLX
Številka dela PDUMVR20NETLX Proizvajalec Tripp Lite
Opis PDU SWITCHED 120V 20A 24 5-15/20 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 92 pcs Podatkovni list PDUMVR20NETLX.pdf
Napetost - Vhod 100V, 120V, 127V Tip PDU (Power Distribution Unit)
Serija - Področje uporabe North America
Zaščita pred preobremenitvijo None Tip montaže Rack, Vertical
Zaščitene medijske črte - Stanovanjski material -
Tok - maks 20A Dolžina kabla 10' (3.05m)
Konektor - izhod AC NEMA 5-20R (24) Konektor - vhod AC NEMA 5-20P, NEMA L5-20P
Odobritve NOM, UL Napajalniki AC 24
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PDUMVR20NET
PDUMVR20NET
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: PDU SWITCHED 120V 20A 5-15/20R