TWN1.25SV
TechflexTechflex
TWN1.25SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWN1.25SV
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1-1/4" X 200' SILVER
Podatkovni listi: 1.TWN1.25SV.pdf2.TWN1.25SV.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 127 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 127 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TWN1.25SV
Številka dela TWN1.25SV Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1-1/4" X 200' SILVER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127 pcs Podatkovni list 1.TWN1.25SV.pdf2.TWN1.25SV.pdf
Premer 4.250" (107.95mm) Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija ThermaShield® Wrap delovna temperatura -60°C ~ 255°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti Non Combustible
Material Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Zaščita tekočin Gasoline Resistant
Dolžina 200' (60.96m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Heat Resistant Lastnosti Adhesive Closure Strip, Chemical Resistant, Clean Cut
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.250" (31.75mm) Premer - znotraj, razširjen -
Barva Silver Zaščita pred abrazijo Abrasion Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TWN1.50SV100
TWN1.50SV100
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 1.5" X 100' SILVER