TWN0.75SV
TechflexTechflex
TWN0.75SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TWN0.75SV
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 3/4" X 200' SILVER
Podatkovni listi: 1.TWN0.75SV.pdf2.TWN0.75SV.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 282 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 282 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TWN0.75SV
Številka dela TWN0.75SV Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3/4" X 200' SILVER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 282 pcs Podatkovni list 1.TWN0.75SV.pdf2.TWN0.75SV.pdf
Premer 2.500" (63.50mm) Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija ThermaShield® Wrap delovna temperatura -60°C ~ 255°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti Non Combustible
Material Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Zaščita tekočin Gasoline Resistant
Dolžina 200' (60.96m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Heat Resistant Lastnosti Adhesive Closure Strip, Chemical Resistant, Clean Cut
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm) Premer - znotraj, razširjen -