T6F1.25SV
TechflexTechflex
T6F1.25SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T6F1.25SV
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1-1/4" X 4' SILVER
Podatkovni listi: 1.T6F1.25SV.pdf2.T6F1.25SV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T6F1.25SV
Številka dela T6F1.25SV Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1-1/4" X 4' SILVER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3265 pcs Podatkovni list 1.T6F1.25SV.pdf2.T6F1.25SV.pdf
Premer - Debelina stene 0.042" (1.07mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija ThermaShield® T6™ Druga imena 1030-1160
delovna temperatura -60°C ~ 255°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable Material Fiberglass, Aluminized, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 4.00' (1.22m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Heat Resistant
Lastnosti Adhesive Closure Strip, Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.250" (31.75mm)