T6F0.50SV
TechflexTechflex
T6F0.50SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T6F0.50SV
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1/2" X 4' SILVER
Podatkovni listi: 1.T6F0.50SV.pdf2.T6F0.50SV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T6F0.50SV
Številka dela T6F0.50SV Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/2" X 4' SILVER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6680 pcs Podatkovni list 1.T6F0.50SV.pdf2.T6F0.50SV.pdf
Premer - Debelina stene 0.042" (1.07mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija ThermaShield® T6™ Druga imena 1030-1156
T6F050SV
delovna temperatura -60°C ~ 255°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable Material Fiberglass, Aluminized, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 4.00' (1.22m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Heat Resistant
Lastnosti Adhesive Closure Strip, Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm)