SSL0.25SV
TechflexTechflex
SSL0.25SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSL0.25SV
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 100' SILVER
Podatkovni listi: 1.SSL0.25SV.pdf2.SSL0.25SV.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 720 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 720 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSL0.25SV
Številka dela SSL0.25SV Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 100' SILVER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 720 pcs Podatkovni list 1.SSL0.25SV.pdf2.SSL0.25SV.pdf
Premer - Debelina stene 0.013" (0.33mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Stainless Steel XC Druga imena 1030-1182
SSL0.25SV100
SSL025SV
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable Material Stainless Steel (SS), 304, Halogen Free
Zaščita tekočin Salt Water Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Tight Weave Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.406" (10.31mm) Barva Silver