SSL0.13SV
TechflexTechflex
SSL0.13SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSL0.13SV
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/8" X 250' SILVER
Podatkovni listi: 1.SSL0.13SV.pdf2.SSL0.13SV.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 503 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 503 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSL0.13SV
Številka dela SSL0.13SV Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/8" X 250' SILVER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 503 pcs Podatkovni list 1.SSL0.13SV.pdf2.SSL0.13SV.pdf
Premer - Debelina stene 0.013" (0.33mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Stainless Steel XC delovna temperatura -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable
Material Stainless Steel (SS), 304, Halogen Free Zaščita tekočin Salt Water Resistant
Dolžina 250' (76.20m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.125" (3.18mm) Premer - znotraj, razširjen 0.344" (8.74mm)