PTN0.50WH100
TechflexTechflex
PTN0.50WH100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTN0.50WH100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 100' WHITE
Podatkovni listi: 1.PTN0.50WH100.pdf2.PTN0.50WH100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTN0.50WH100
Številka dela PTN0.50WH100 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 100' WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2051 pcs Podatkovni list 1.PTN0.50WH100.pdf2.PTN0.50WH100.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® PET delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin Gasoline Resistant
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Heat Resistant Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, razširjen 0.750" (19.05mm)