PTN0.50WH
TechflexTechflex
PTN0.50WH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTN0.50WH
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 500' WHITE
Podatkovni listi: 1.PTN0.50WH.pdf2.PTN0.50WH.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 591 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 591 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTN0.50WH
Številka dela PTN0.50WH Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 500' WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 591 pcs Podatkovni list 1.PTN0.50WH.pdf2.PTN0.50WH.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® PET Druga imena Q8043261
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 500' (152.40m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Heat Resistant
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.750" (19.05mm) Barva White