NSN1.50SS40
TechflexTechflex
NSN1.50SS40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSN1.50SS40
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1.5" X 40' BLACK/YELLOW
Podatkovni listi: NSN1.50SS40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSN1.50SS40
Številka dela NSN1.50SS40 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 40' BLACK/YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1682 pcs Podatkovni list NSN1.50SS40.pdf
Premer - Debelina stene 0.070" (1.78mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Non-Skid™ delovna temperatura -40°C ~ 79°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 40.00' (12.19m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Safety Stripe, Slip Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm) Premer - znotraj, razširjen 2.000" (50.80mm)