NSN1.25SS
TechflexTechflex
NSN1.25SS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSN1.25SS
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1-1/4" X 200' BLK/YLW
Podatkovni listi: NSN1.25SS.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 446 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSN1.25SS
Številka dela NSN1.25SS Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1-1/4" X 200' BLK/YLW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 446 pcs Podatkovni list NSN1.25SS.pdf
Premer - Debelina stene 0.070" (1.78mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Non-Skid™ delovna temperatura -40°C ~ 79°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 200' (60.96m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Safety Stripe, Slip Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.250" (31.75mm) Premer - znotraj, razširjen 1.750" (44.45mm)