NSN1.25BK
TechflexTechflex
NSN1.25BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSN1.25BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1-1/4" X 200' BLACK
Podatkovni listi: NSN1.25BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 516 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 516 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSN1.25BK
Številka dela NSN1.25BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1-1/4" X 200' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 516 pcs Podatkovni list NSN1.25BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.070" (1.78mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Non-Skid™ Druga imena Q6650555
delovna temperatura -40°C ~ 79°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 200' (60.96m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut, Slip Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.250" (31.75mm)
Premer - znotraj, razširjen 1.750" (44.45mm) Barva Black