NRN0.75BK
TechflexTechflex
NRN0.75BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRN0.75BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 250' BLACK
Podatkovni listi: 1.NRN0.75BK.pdf2.NRN0.75BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 290 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 290 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRN0.75BK
Številka dela NRN0.75BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 250' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 290 pcs Podatkovni list 1.NRN0.75BK.pdf2.NRN0.75BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Noise Reduction delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 250' (76.20m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Noise Reduction, Vibration Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm) Premer - znotraj, razširjen 1.250" (31.75mm)