NRN0.25BK
TechflexTechflex
NRN0.25BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRN0.25BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 500' BLACK
Podatkovni listi: 1.NRN0.25BK.pdf2.NRN0.25BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 443 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 443 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRN0.25BK
Številka dela NRN0.25BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 500' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 443 pcs Podatkovni list 1.NRN0.25BK.pdf2.NRN0.25BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Noise Reduction delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 500' (152.40m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Noise Reduction, Vibration Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm) Premer - znotraj, razširjen 0.375" (9.52mm)