NHN1.75BK25
TechflexTechflex
NHN1.75BK25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NHN1.75BK25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1-3/4" X 25' BLACK
Podatkovni listi: 1.NHN1.75BK25.pdf2.NHN1.75BK25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NHN1.75BK25
Številka dela NHN1.75BK25 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1-3/4" X 25' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1979 pcs Podatkovni list 1.NHN1.75BK25.pdf2.NHN1.75BK25.pdf
Premer - Debelina stene 0.050" (1.27mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Gorilla Sleeve® Druga imena 1030-1108
NHN175BK25
delovna temperatura -60°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyamide Monofilament, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Salt Water Resistant Dolžina 25.00' (7.62m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.750" (44.45mm)
Premer - znotraj, razširjen 2.000" (50.80mm) Barva Black