NHN1.75BK
TechflexTechflex
NHN1.75BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NHN1.75BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1-3/4" X 100' BLACK
Podatkovni listi: 1.NHN1.75BK.pdf2.NHN1.75BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 630 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 630 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NHN1.75BK
Številka dela NHN1.75BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1-3/4" X 100' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 630 pcs Podatkovni list 1.NHN1.75BK.pdf2.NHN1.75BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.050" (1.27mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Gorilla Sleeve® delovna temperatura -60°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.750" (44.45mm) Premer - znotraj, razširjen 2.000" (50.80mm)