NHN0.50BK
TechflexTechflex
NHN0.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NHN0.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 500' BLACK
Podatkovni listi: 1.NHN0.50BK.pdf2.NHN0.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 264 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 264 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NHN0.50BK
Številka dela NHN0.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 500' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 264 pcs Podatkovni list 1.NHN0.50BK.pdf2.NHN0.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.050" (1.27mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Gorilla Sleeve® delovna temperatura -60°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Dolžina 500' (152.40m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, razširjen 0.625" (15.88mm)