MBN2.25SV50
TechflexTechflex
MBN2.25SV50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBN2.25SV50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 2 1/4" TIN COPPER TBE SLEEVE 50'
Podatkovni listi: MBN2.25SV50.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 419 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBN2.25SV50
Številka dela MBN2.25SV50 Proizvajalec Techflex
Opis 2 1/4" TIN COPPER TBE SLEEVE 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 419 pcs Podatkovni list MBN2.25SV50.pdf
Žičnica - konča 30 AWG Tip Tubular
Debelina 0.025" (0.64mm) Velikost, priložena 2.250" (57.15mm, 2 1/4") - Outer Dia
Serija Metal Braid Druga imena 1030-1249
MBN2.25SV50-ND
Število prevoznikov 48 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Copper, Tinned Dolžina 50.0' (15.24m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Tubular Ground Braid 2.250" (57.15mm, 2 1/4") - Outer Dia X 50.0' (15.24m) 30 AWG