MBN1.50SV
TechflexTechflex
MBN1.50SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBN1.50SV
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 1 1/2" TIN COPPER TB SLEEVE 100'
Podatkovni listi: MBN1.50SV.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 257 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 257 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBN1.50SV
Številka dela MBN1.50SV Proizvajalec Techflex
Opis 1 1/2" TIN COPPER TB SLEEVE 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257 pcs Podatkovni list MBN1.50SV.pdf
Žičnica - konča 30 AWG Tip Tubular
Debelina 0.025" (0.64mm) Velikost, priložena 1.500" (38.10mm, 1 1/2") - Outer Dia
Serija Metal Braid Število prevoznikov 48
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Copper, Tinned
Dolžina 100' (30.5m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Tubular Ground Braid 1.500" (38.10mm, 1 1/2") - Outer Dia X 100' (30.5m) 30 AWG