MBN0.50SV50
TechflexTechflex
MBN0.50SV50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBN0.50SV50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 1/2" TIN COPPER TUBE SLEEVE 50'
Podatkovni listi: 1.MBN0.50SV50.pdf2.MBN0.50SV50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBN0.50SV50
Številka dela MBN0.50SV50 Proizvajalec Techflex
Opis 1/2" TIN COPPER TUBE SLEEVE 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1276 pcs Podatkovni list 1.MBN0.50SV50.pdf2.MBN0.50SV50.pdf
Žičnica - konča 36 AWG Tip Tubular
Debelina 0.013" (0.33mm) Velikost, priložena 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia
Serija Metal Braid Druga imena 1030-1170
MBN050SV50
Število prevoznikov 48 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Copper, Tinned Dolžina 50.0' (15.24m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Tubular Ground Braid 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia X 50.0' (15.24m) 36 AWG