MBN0.25SV100
TechflexTechflex
MBN0.25SV100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBN0.25SV100
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 1/4" TIN COPPER TUBE SLEEVE 100'
Podatkovni listi: 1.MBN0.25SV100.pdf2.MBN0.25SV100.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 974 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBN0.25SV100
Številka dela MBN0.25SV100 Proizvajalec Techflex
Opis 1/4" TIN COPPER TUBE SLEEVE 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 974 pcs Podatkovni list 1.MBN0.25SV100.pdf2.MBN0.25SV100.pdf
Žičnica - konča 36 AWG Tip Tubular
Debelina 0.013" (0.33mm) Velikost, priložena 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia
Serija Metal Braid Druga imena 1030-1166
MBN025SV100
Število prevoznikov 24 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Copper, Tinned Dolžina 100' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Tubular Ground Braid 0.250" (6.35mm, 1/4") - Outer Dia X 100' (30.5m) 36 AWG