HTN1.75TB30
TechflexTechflex
HTN1.75TB30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HTN1.75TB30
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1-3/4" X 30' BLACK/WHT
Podatkovni listi: 1.HTN1.75TB30.pdf2.HTN1.75TB30.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 478 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 478 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HTN1.75TB30
Številka dela HTN1.75TB30 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1-3/4" X 30' BLACK/WHT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 478 pcs Podatkovni list 1.HTN1.75TB30.pdf2.HTN1.75TB30.pdf
Premer - Debelina stene 0.028" (0.71mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Halar® delovna temperatura -75°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1
Dolžina 30.00' (9.14m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.750" (44.45mm) Premer - znotraj, razširjen 2.750" (69.85mm)
Barva Black, White Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HTNFET-DC
HTNFET-DC
Proizvajalci: Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Opis: MOSFET N-CH 55V 8-DIP
Na zalogi: 213 pcs
Prenesi: HTNFET-DC.pdf
RFQ
HTN1.25TB
HTN1.25TB
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 1-1/4" X 250' BLACK/WHT
Na zalogi: 99 pcs
Prenesi: HTN1.25TB.pdf
RFQ
HTNFET-D
HTNFET-D
Opis: MOSFET N-CH 55V 8-DIP