HTN0.75TW
TechflexTechflex
HTN0.75TW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HTN0.75TW
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 250' WHITE/BLACK
Podatkovni listi: 1.HTN0.75TW.pdf2.HTN0.75TW.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 135 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 135 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HTN0.75TW
Številka dela HTN0.75TW Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 250' WHITE/BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135 pcs Podatkovni list 1.HTN0.75TW.pdf2.HTN0.75TW.pdf
Premer - Debelina stene 0.028" (0.71mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Halar® Druga imena Q7418214A
T20425456
delovna temperatura -75°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 250' (76.20m)
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)
Premer - znotraj, razširjen 1.250" (31.75mm) Barva White, Black