GWX0.75BK
TechflexTechflex
GWX0.75BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GWX0.75BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK
Podatkovni listi: 1.GWX0.75BK.pdf2.GWX0.75BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 714 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 714 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GWX0.75BK
Številka dela GWX0.75BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 714 pcs Podatkovni list 1.GWX0.75BK.pdf2.GWX0.75BK.pdf
Premer 3.125" (79.38mm) Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija Grip Wrap™ delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip, Impact Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm) Premer - znotraj, razširjen -
Barva Black Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SW32 NA005
SW32 NA005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: SPIRAL WRAP 0.315" X 100' NAT