CXN0.75SV
TechflexTechflex
CXN0.75SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CXN0.75SV
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 200' SILVER
Podatkovni listi: 1.CXN0.75SV.pdf2.CXN0.75SV.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 598 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 598 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CXN0.75SV
Številka dela CXN0.75SV Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 200' SILVER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 598 pcs Podatkovni list 1.CXN0.75SV.pdf2.CXN0.75SV.pdf
Premer - Debelina stene -
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Chrome XC™ delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Mylar®, Halogen Free Zaščita tekočin Gasoline Resistant
Dolžina 200' (60.96m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm) Premer - znotraj, razširjen 1.375" (34.93mm)