F6Z1.50BK25
TechflexTechflex
F6Z1.50BK25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6Z1.50BK25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK
Podatkovni listi: F6Z1.50BK25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6Z1.50BK25
Številka dela F6Z1.50BK25 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2173 pcs Podatkovni list F6Z1.50BK25.pdf
Premer 1.575" (40.00mm) Debelina stene 0.038" (0.96mm)
Atributi atributov Split Flexible Flat Tip Self Wrap
Serija F6® Flat Druga imena 1030-1288
F6Z1.50BK25-ND
delovna temperatura -45°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 25.00' (7.62m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut, Noise Reduction Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)