F6Z2.25BK
TechflexTechflex
F6Z2.25BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6Z2.25BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 2-1/4" X 50' BLACK
Podatkovni listi: F6Z2.25BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 632 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6Z2.25BK
Številka dela F6Z2.25BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 2-1/4" X 50' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 632 pcs Podatkovni list F6Z2.25BK.pdf
Premer 2.362" (60.00mm) Debelina stene 0.038" (0.96mm)
Atributi atributov Split Flexible Flat Tip Self Wrap
Serija F6® Flat delovna temperatura -45°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Noise Reduction
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 2.250" (57.15mm) Premer - znotraj, razširjen -