FIN3.50RD25
TechflexTechflex
FIN3.50RD25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FIN3.50RD25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3.5" ID FBRGLASS 25'
Podatkovni listi: 1.FIN3.50RD25.pdf2.FIN3.50RD25.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 199 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 199 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FIN3.50RD25
Številka dela FIN3.50RD25 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3.5" ID FBRGLASS 25' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 199 pcs Podatkovni list 1.FIN3.50RD25.pdf2.FIN3.50RD25.pdf
Debelina stene 0.072" (1.83mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija FireFlex®
delovna temperatura -54°C ~ 260°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable Material Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Moisture Resistant Dolžina 25.00' (7.62m)
Lastnosti Chemical Resistant, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 3.644" (92.56mm) Premer - znotraj 3.500" (88.90mm)
natančen opis Red Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 3.500" (88.90mm) 25.00' (7.62m) Barva Red
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant, Puncture Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FIN3384MTDX
FIN3384MTDX
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC SERIALIZER/DESERIAL 56-TSSOP
Na zalogi: 2894 pcs
Prenesi: FIN3384MTDX.pdf
RFQ
FIN3.50RD
FIN3.50RD
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 3.5" ID FBRGLASS 50'