FIN3.50RD
TechflexTechflex
FIN3.50RD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FIN3.50RD
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3.5" ID FBRGLASS 50'
Podatkovni listi: 1.FIN3.50RD.pdf2.FIN3.50RD.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 106 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 106 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FIN3.50RD
Številka dela FIN3.50RD Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3.5" ID FBRGLASS 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106 pcs Podatkovni list 1.FIN3.50RD.pdf2.FIN3.50RD.pdf
Debelina stene 0.072" (1.83mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija FireFlex®
delovna temperatura -54°C ~ 260°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable Material Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Moisture Resistant Dolžina 50.00' (15.24m)
Lastnosti Chemical Resistant, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 3.644" (92.56mm) Premer - znotraj 3.500" (88.90mm)
natančen opis Red Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 3.500" (88.90mm) 50.00' (15.24m) Barva Red
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant, Puncture Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FIN3.50RD25
FIN3.50RD25
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 3.5" ID FBRGLASS 25'