FIN2.50RD25
TechflexTechflex
FIN2.50RD25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FIN2.50RD25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 2.5" ID FBRGLASS 25'
Podatkovni listi: 1.FIN2.50RD25.pdf2.FIN2.50RD25.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 314 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 314 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FIN2.50RD25
Številka dela FIN2.50RD25 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 2.5" ID FBRGLASS 25' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 314 pcs Podatkovni list 1.FIN2.50RD25.pdf2.FIN2.50RD25.pdf
Debelina stene 0.072" (1.83mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija FireFlex®
delovna temperatura -54°C ~ 260°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable Material Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Moisture Resistant Dolžina 25.00' (7.62m)
Lastnosti Chemical Resistant, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 2.644" (67.16mm) Premer - znotraj 2.500" (63.50mm)
natančen opis Red Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 2.500" (63.50mm) 25.00' (7.62m) Barva Red
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant, Puncture Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FIN2.38RD25
FIN2.38RD25
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 2.375" ID FBRGLASS 25'
Na zalogi: 426 pcs
Prenesi: FIN2.38RD25.pdf
RFQ
FIN2.75RD
FIN2.75RD
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 2.75" ID FBRGLASS 50'
Na zalogi: 144 pcs
Prenesi: FIN2.75RD.pdf
RFQ
FIN2.50RD
FIN2.50RD
Opis: SLEEVING 2.5" ID FBRGLASS 50'