FIN2.25RD25
TechflexTechflex
FIN2.25RD25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FIN2.25RD25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 2.25" ID FBRGLASS 25'
Podatkovni listi: 1.FIN2.25RD25.pdf2.FIN2.25RD25.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 481 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 481 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FIN2.25RD25
Številka dela FIN2.25RD25 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 2.25" ID FBRGLASS 25' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 481 pcs Podatkovni list 1.FIN2.25RD25.pdf2.FIN2.25RD25.pdf
Debelina stene 0.072" (1.83mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija FireFlex®
delovna temperatura -54°C ~ 260°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable Material Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Moisture Resistant Dolžina 25.00' (7.62m)
Lastnosti Chemical Resistant, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 2.394" (60.81mm) Premer - znotraj 2.250" (57.15mm)
natančen opis Red Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 2.250" (57.15mm) 25.00' (7.62m) Barva Red