FIN0.75RD25
TechflexTechflex
FIN0.75RD25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FIN0.75RD25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 25'
Podatkovni listi: 1.FIN0.75RD25.pdf2.FIN0.75RD25.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 856 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 856 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FIN0.75RD25
Številka dela FIN0.75RD25 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 25' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 856 pcs Podatkovni list 1.FIN0.75RD25.pdf2.FIN0.75RD25.pdf
Debelina stene 0.072" (1.83mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija FireFlex®
delovna temperatura -54°C ~ 260°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable Material Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Moisture Resistant Dolžina 25.00' (7.62m)
Lastnosti Chemical Resistant, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 0.894" (22.70mm) Premer - znotraj 0.750" (19.05mm)
natančen opis Red Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 25.00' (7.62m) Barva Red