FIN0.75BK-50'
TechflexTechflex
FIN0.75BK-50' Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FIN0.75BK-50'
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50'
Podatkovni listi: 1.FIN0.75BK-50'.pdf2.FIN0.75BK-50'.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 477 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 477 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FIN0.75BK-50'
Številka dela FIN0.75BK-50' Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 477 pcs Podatkovni list 1.FIN0.75BK-50'.pdf2.FIN0.75BK-50'.pdf
Debelina stene 0.072" (1.83mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija FireFlex®
Druga imena Q7645855
Q8580225A
delovna temperatura -54°C ~ 260°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Flame Resistant, Heat Resistant Lastnosti Chemical Resistant, Solvent Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj 0.894" (22.70mm)
Premer - znotraj 0.750" (19.05mm) natančen opis Black Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 50.00' (15.24m)