FIN0.25BK
TechflexTechflex
FIN0.25BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FIN0.25BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.250" ID FBRGLASS 100'
Podatkovni listi: 1.FIN0.25BK.pdf2.FIN0.25BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 507 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 507 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FIN0.25BK
Številka dela FIN0.25BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.250" ID FBRGLASS 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 507 pcs Podatkovni list 1.FIN0.25BK.pdf2.FIN0.25BK.pdf
Debelina stene 0.072" (1.83mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija FireFlex®
delovna temperatura -54°C ~ 260°C Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Flame Resistant, Heat Resistant Lastnosti Chemical Resistant, Solvent Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj 0.394" (10.01mm)
Premer - znotraj 0.250" (6.35mm) natančen opis Black Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 0.250" (6.35mm) 100' (30.48m)