FHH1.25NT
TechflexTechflex
FHH1.25NT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FHH1.25NT
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1-1/4" X 50' NATURAL
Podatkovni listi: 1.FHH1.25NT.pdf2.FHH1.25NT.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 720 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 720 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FHH1.25NT
Številka dela FHH1.25NT Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1-1/4" X 50' NATURAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 720 pcs Podatkovni list 1.FHH1.25NT.pdf2.FHH1.25NT.pdf
Premer - Debelina stene 0.035" (0.89mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Insultherm® Ultraflex Pro delovna temperatura -70°C ~ 650°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1
Material Fiberglass, Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Heat Resistant Lastnosti Vibration Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.250" (31.75mm) Premer - znotraj, razširjen 1.750" (44.45mm)