FHH0.50NT50
TechflexTechflex
FHH0.50NT50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FHH0.50NT50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 50' NATURAL
Podatkovni listi: 1.FHH0.50NT50.pdf2.FHH0.50NT50.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FHH0.50NT50
Številka dela FHH0.50NT50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 50' NATURAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1212 pcs Podatkovni list 1.FHH0.50NT50.pdf2.FHH0.50NT50.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Insultherm® Ultraflex Pro delovna temperatura -70°C ~ 650°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1
Material Fiberglass, Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Heat Resistant Lastnosti Vibration Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, razširjen 0.625" (15.88mm)