F6W1.50CB25
TechflexTechflex
Techflex
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6W1.50CB25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka F6 WOVEN WRAP 1 1/2 CARBON 25'
Podatkovni listi: F6W1.50CB25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6W1.50CB25
Številka dela F6W1.50CB25 Proizvajalec Techflex
Opis F6 WOVEN WRAP 1 1/2 CARBON 25' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1764 pcs Podatkovni list F6W1.50CB25.pdf
Premer - Debelina stene 0.027" (0.69mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Woven Wrap delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 25.00' (7.62m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm) Premer - znotraj, ne-razširjen -