F6W1.50CB
TechflexTechflex
Techflex
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6W1.50CB
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka F6 WOVEN WRAP 1 1/2 CARBON 50'
Podatkovni listi: F6W1.50CB.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 837 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 837 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6W1.50CB
Številka dela F6W1.50CB Proizvajalec Techflex
Opis F6 WOVEN WRAP 1 1/2 CARBON 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 837 pcs Podatkovni list F6W1.50CB.pdf
Premer - Debelina stene 0.027" (0.69mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Woven Wrap delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 50.00' (15.24m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm) Premer - znotraj, ne-razširjen -